fbpx

Kурси-іспанської-Spark

Spanish Courses in Spain

Огляд школи

Опис школи

Spark Spanish – це нова мовна школа в Кадісі, Ель-Пуерто-де-Санта-Марія, у південній Іспанії.  Навчання студентів – насправді наша найбільша пристрасть, і це відчуває кожен, хто навчається у школі Spark.  Ми щиро дбаємо про те, щоб кожен студент надовго запам’ятав перебування в нашій школі.  Дізнайтеся більше про те, хто ми є та про наші переконання на нашому сайті.

Опис послуг школи

В нашій школі Sparkville 7 сучасних, повністю обладнаних класів, зони загального користування, зони для відпочинку та  Інтернет wifi 24/7. Ми знаходимося у самому серці міста Ель-Пуерто-де-Санта-Марія.  Ель-Пуерто – місто середнього розміру з 5 фантастичними пляжами, неперевершеною їжею та дуже активним нічним життям!  Це справжнє іспанське місто (улюблене для внутрішнього туризму). Тут Ви зможете практикувати свою іспанську мову з місцевими жителями. В Ель-Пуерто Вам ніхто не відповість по-англійськи, що може трапитися в таких містах як Малага та Севілья!

Опис курсів та ціни

Всі наші курси іспанської характеризуються активними уроками, які постійно залучають студентів до роботи та допомагають їм розвивати впевненість у собі.  Особливою характеристикою нашої методології навчання є принцип  «бульбашок, що лопаються», який дозволяє студентам шукати нові шляхи навчання та  не стидатися використовувати можливості практикувати іспанську мову.
В нашій школі викладають професійні вчителі з досвідом, які не бояться інновацій. Курси проводяться на 6 рівнях від базового (A1) до передового (C2). Школа Spark пропонує Вашій увазі неперевершене поєднання ціни та якості.

Сертифікати та підготовка до екзаменів

Наші курси підготовки до іспиту з іспанської мови DELE допоможуть за короткий термін вдосконалити Ваші знання іспанської та підготувати до єдиного офіційного іспиту з іспанської мови як іноземної.

Національність, середній вік та середня кількість студентів у групі

В школі Spark навчаються студенти з усього світу. Середній вік коливається від 19 до 30 років, але наші програми розраховані на будь-який вік. Максимальна кількість студентів у класі не перевищує 8, що є одним з найменших показників серед мовних шкіл.

Діяльність

Ми пропонуємо широкий вибір цікавих заходів, а саме: верхова їзда, гольф, танці, теніс, кайт-серфінг та багато іншого.  В школі Spark Spanish безумовно знайдеться заняття до душі кожного.

Варіанти проживання

Sparkville знаходиться поряд зі школою, тобто Вам не прийдеться їхати на заняття на автобусі чи довго ходити пішки. Гуртожиток представляє собою будинок, де у кожного студента є своя кімната, а також дві кухні, аудіо-відео кімнати, їдальня на патіо, а також відкритий дах, де можна позасмагати чи влаштувати барбекю. Ми також пропонуємо Вашій увазі проживання у сім’ях, на квартирі, а також у готелі за запитом.

Послуги для людей з обмеженими можливостями

Школа Sparkville School та її гуртожиток повністю обладнані для студентів з обмеженими можливостями.

Spanish Info Request Book Spanish Course Calculate Course Price

_______

Приносимо наші вибачення, але всі посилання на цій сторінці доступні лише англійською мовою. Тим не менше, Ви завжди можете зв’язатися з нами.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: