fbpx

Bize Ulaşın!

Sorularınız varsa bizim ile irtibata geçmeyle tereddüt etmeyiniz. Bunu da değişik şekillerde tercihlerinize göre yapabilirsiniz. Bilgiye ihtiyacınız varsa herhangi bir kursumuznan ilgili Request Info butonuna tıklayınız, callback içinde tıklayabılırsınız.

Spanish Course in CadizMüşterilerimize hızlı ve düzgün bilgi vermemiz için çok çalışıyoruz. Bundan dolayı detaylara ve sorulara hızlı bir şekilde bakabilmeniz aşağıdaki vakitlere göre Skype, çevrimiçi sohbet ve telefon servisler ile mümkün olacaktır. Çevrimiçi olmadığımızda, görüşmek için rendevu yapabilmenizde mümkün skype ya da lıve chat ile size uygun olan zamanda. Böylese bize lütfen sizin ricanızı ve randevu tavsiyeniz ile contact form umuzu doldurunuz boylece sizlerle en kısa zamanda irtibata geçeceğiz.

Telefon ve Çevrimiçi Sohbet Vakitlerimiz
Pazartesi – Cuma 09:30 – 20.00

Vakitlerin hepsi CET (Central European Time, GMT+1).

* Sohbet:
Bizim çevrimiçi sohbetlerimiz sizlere kişisel bir boyut veriyor: Bizimle konuşun ve biz sizlere sitemizi ziyaret ederken yardımcı ola biliriz: Korkmayınız, sizi ısırmıyoruz! Sohbeti açmak için, Üst sağ taraftaki yeşil botonuna tılklayınız ve böylece, çevrimiçi olduğumuz sürece, direk bizimle konuşabilirsiniz. Çevrimdışı olduğumuz zaman, bir mesaj bıraka biliriz we biz sizlere en kısa zamanda cevap vereceğiz.

* Skype:
Skype rehberinde bizi ariyorsaniz bizim kullanıcı adımız, spark.support.
Botona tıklatınız, yeşil demektir ki çevrimiçindeyiz:

* Telefon:
Telefon numaramız: 0034 956 003 300.Spanish Course in Cadiz


Bilgilendirmeniz için diğer yöntemler

* Email:
Bizimle irtibata geçmek için en verimli yöntem bizim contact formumuzu nddoldurmak ve sorunuzu belirtmek ve biz sizin tercihlerinize göre en kısa zamanda cevap vermekte bulunacağız . Bizimle bu emaillede irtibata geçebilirsiniz: info@sparklanguages.com

* Newsletter:
Yeni gelişmelerimizden, tekliflerimizden ve enteresan bilgilerimizden sizleri bildirmemizi istiyor musunuz. öyleyse kendinizi newsletter için yazdırın. Spark newsletterımız sadece sizlere kurslarımızın hakkında bilgi vermek için değil, İspanyolca öğrenmek için püfnoktalar, kültür bilgiler ve Cadiz, El Puerto de Santa Maria’daki olanlar  için bir kolaylık. Kendinizi yazdırın!

* Broşür
Bilgierimizi ve detaylarımızı broşürümüzde bulabilirsiniz! Burda indirebilirsiniz ya yazdıra ve kayıt edebilirsiniz, en son broşürümüz.

* Mail
Bu adrese mektup  ya da bilgi gönderebilirsiniz:

Spark Languages
Calle de las Espadas 6
11500 El Puerto de Santa Maria
España

* Webseminerler ve Çevrimiçi İspanyolca
Spark’ta sadece sınıflarda ispanyolca öğrenmenize inanmiyoruz, çevrimiçi öğrenme kaynakları ilede öğrenme şanslarınızı yükseltirsiniz, çevrimiçi İspanyolca kursumuz  için buraya tıklayınız. Burda İspanyolca öğretmenlerimiz sizlere dil ve kültür yönler hakkında  küçük videolar ile bunları öğretecekler.

Spanish Course in Cadiz

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: