fbpx

Andalucia (Türkçe’si Andulusya) İspanyadaki en çok ziyaret edilen comunidad (devlet/bölge) ve iyi nedenlerden dolayı. İspanyanın en muhteşem plajlarına ve mükemmel şehirlere hakim olan Andalusya’da bulabilirsiniz. Andalusya İspanyanın kültürü zengin bir bölgesidir tıpkı ispanyolca düşündüğümüz misal flamenco, ferias ve şerileri İspanyanın bu bölümünde bulabilirsiniz. Bunlar daha çok görecek yerlerinin başlangıcı. Andulusya konum ilgili çok ilgi çekici bir yerde yer alıyor, buralar İspanyanın en yaş olan bölgesi her sene microklima’da sierra of Grazalema’den (Cadiz bölgesi) yağmur yağıyor, tek olan çöl, Almeria’daki Spaghetti Westerns’ın yurduna, anakaradaki Granada’daki Sierra Nevada’da en yüksek dağlara olan ve unutulmaz ve müthiş kilometreler uzun olan plajlara sahiptir. Kayak, güneşlenmek ve bütün gece partiye katılmanız hepsini bir günde yapmanız sadece Andalusya’da mümkümdür! İspanyadaki en popüler turistik yeri Andalusya’dadır lakin Andalusyanın bu karaktiristikleri ispanyolca dilini öğrenmek isteyen kişiler içinde en popüler yeri sayılır.

Learn Spanish in SpainSpanish Language SchoolSpanish Course in Cadiz

Andalusya 7 devlet’ten oluşuyor ve bunların hepsinin kendine göre,  ispanyolcada, “encanto’sı” var. Cadiz bölgesi müthiş bir cazibeye, zengin bir tarihe ve kültüre hakimdir. Kültürel aktivitlerin merkezi bu bölümde şüphesiz Bay of Cadiz’dir, burda bölgenin başkenti yer alıyor tabiki burda bizim mükemmel ve sevimli El Puerto de Santa Maria harika körfezin karşısında yer alıyor. Cadiz’in şehri Fenikelerin tarafından kurulan avrupa’nın en tarihi şehiridir ve burdu daha hala sabit yerleşimi vardır. Şehirin yarımada şekili bazı bölümlerde geniş ve dar ve 1 km geniş olan toprağı, burayı ziyaret ve zaman geçirmek için zevkli bir yer ediyor ve El Puerto de Santa Maria‘ya giden Vaporcito vapur gezisi özel bir ziyafettir. El Puerto de Santa Maria’nın kendisinin müthiş bir cazibesi, otantik bir İspanyol köyüdür ve tarihi zengiliğe ve Andaluz kültürüne sahiptir. Yerli ispanyol turistler için bura bir sevimli hedeftir, bunlar El Puerto’yu canlı ve aktif bir yer yapıyor aktif gece hayatı ve restoranlar ile. Ve tabiki beş muhteşem plajlarımız ve El Puerto’nın hava durumu buraya, dinlenmek ve evdeki stressten kaçmak için ideal bir yerdir.

İspanyayı, Andalusyayı, ve Cadiz bölümünü ve El Puerto de Santa Maria‘yı çok seviyoruz ve sizlere bu bilgiyi vermek ile seviniriz, ve siz kendiniz bilgiye göre size uygun bir yer oldup olmadığına karar verebilirsiniz. Bize niye email göndermiyorsunuz ya da call back teklif ya bizim Spark Asistanımız ile sohbet et miyorsunuz? Bizimle irtibata geçin sayfamızı kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bizim İspanyol kurslarımız sayfamızıda ziyaret ediniz, sizlere söz veriyoruz ki pişman olmazsınız!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: