fbpx

“W Sparku nie będziemy obiecywać Ci najlepszego na świecie programu nauczania (tylko Ty możesz to ocenić), ale obiecujemy zrobić, co w naszej mocy, aby zapewnić Tobie program najlepiej dopasowany do Ciebie.”

What a great time!

Najlepsza zabawa!

Ważne jest dla nas to, co robimy, ważni są dla nas nasi studenci i ważne są nasze kursy.

To, co robimy, robimy z pasją i wierzymy w zindywidualizowane podejście w nauczaniu, aby zapewnić Ci wysoki poziom nauki, a przede wszystkim, aby Twoje doświadczenie z nami było najlepszym z możliwych. Staramy się stwarzać przyjazne środowisko z pełnym entuzjazmu, profesjonalnym i utalentowanym zespołem, który jest zawsze do Twojej dyspozycji, aby zaspokoić Twoje potrzeby na polu edukacyjnym, osobistym i kulturalnym. Wysoko cenimy informacje zwrotne i opinie, które pomagają nam adaptować, rozwijać i poprawiać nasze usługi oraz zapewnić Tobie doskonałą równowagę między nauką języka, zaznajomieniem z kulturą i kontaktami towarzyskimi.

Sunshine 300 days a year!

Słońce 300 dni w roku!

El Puerto de Santa Maria: skarb dla nauki hiszpańskiego

El Puerto de Santa Maria oferuje doskonałą kombinację czynników dla osób uczących się języka: ma 5 bajecznych plaż, wiele gwarnych barówrestauracji, stanowi (obok Jerez i Sanlucar) jedną z trzech ojczyzn sherry, posiada wiele miejsc kultury i lokalnych uroczystości oraz jest bardzo popularnym celem podróży dla krajowych turystów. Być może najbardziej interesujące jest to, iż w odróżnieniu od pobliskich miast (Sewilli, Cadiz, Malagi) w dużym stopniu ustrzegło się ono przed napływem anglojęzycznych turystów, co oznacza, iż El Puerto de Santa Maria jest świetnym miejscem do nauki hiszpańskiego, ponieważ uwagi nie rozpraszają rozmowy po angielsku. Nie martw się jednak – ponieważ miasto jest położone na wybrzeżu, w okolicy jest wciąż wystarczająco dużo (ale nie za dużo) “obcokrajowców”, w razie gdybyś poczuł(a) nagłą potrzebę odrobiny “swojskiego otoczenia”.

Troskliwi Pracownicy

Staramy się być uczciwi i szczerzy pod każdym względem

Uważamy, iż powinieneś otrzymać dokładnie to, co mówimy, że otrzymasz. Z tej strony internetowej (szczególnie z sekcji FAQ oraz naszego bloga) dowiesz się, że przemyśleliśmy oferowany przez nas produkt i że staramy się dostarczyć Tobie wszystkie niezbędne informacje o nas oraz na temat naszych kursów hiszpańskiego i naszych programów. Wierzymy, że to szczere i uczciwe podejście jest podejściem, które zapewnia możliwie najlepszą jakość nauki języka; podejściem, dzięki któremu możemy osiągać najlepsze rezultaty, a nie tylko twierdzić, że jesteśmy najlepsi. Przekonasz sie, że nasi Asystenci Sparka z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania.

Łączymy solidne podstawy z pasją do innowacji

Nasze doświadczenie w nauczaniu języka poprzez współpracę z TECS oraz El Centro Inglés daje nam mocne podstawy oraz zapewnia wysokie standardy, jakie chcemy osiągać na polu edukacji. Do tego dochodzi nasza pasja i dążenie do innowacji, co oznacza, że nigdy nie siedzimy z założonymi rękami, ale zawsze poszukujemy nowych sposobów by się angażować i zapewnić Sparkowi miejsce na czele hiszpańskich programów edukacyjnych. Spark łączy w sobie zalety większych organizacji dzięki naszym relacjom z TECS (co oznacza doświadczenie i sprawną administrację) z zaletami małych organizacji (co jest widoczne w naszym zindywidualizowanym podejściu i dbałości o szczegóły).

Spanish Language School

Szkoła Języka Hiszpańskiego

Rezydencja Sparkville: doskonałe miejsce, aby najpełniej czerpać z Twojego doświadczenia z nami

Sparkville‘, nasza rezydencja na miejscu z 13 wspólnymi i prywatnymi pokojami stwarza wyjątkowe warunki do dzielenia się doświadczeniami językowymi w domowej atmosferze z innymi studentami z całego świata. Zaspokoi ona wszystkie Twoje potrzeby, z pięknym tarasem na dachu, blokiem kuchennym, częścią wspólną oraz mini-kinem, nie mówiąc już o luksusie posiadania własnego dostępu do Internetu. Mamy także osobę odpowiedzialną za rezydentów, która pomoże Ci poczuć się jak w domu i zintegrować się z innymi studentami; jest ona również odpowiedzialna za organizację wieczornych imprez kulturalnych, aby zachęcić do używania hiszpańskiego wieczorami, co jest jednym z naszych ważniejszych celów. W Sparku integrację studentów i satysfakcję stawiamy na równie wysokim miejscu, co naukę, i każdy student odczuje z nami, że w Sparkville panuje szczególna i troskliwa atmosfera.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się o różnych opcjach Kursów Hiszpańskiego oraz tutaj, aby zadać nam pytanie. Czy zaiskrzyło już między nami?

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d