fbpx

Wszyscy wiemy, że kolorowe ‘opakowanie’ jest ważne w świecie, w którym żyjemy; my sądzimy również, że jeśli dotarłeś/dotarłaś już tak daleko, pod naszą warstwę koloru (która, mamy nadzieję, przypadła Ci do gustu), to zasługujesz, aby poznać i zrozumieć nas jako pedagogów oraz jako organizację. Sekcja FAQ jest naszą szczerą próbą dostarczenia odpowiedzi na pytania, które mogą się pojawić. Jeśli któreś z Twoich pytań pozostało bez wyjaśnienia, z przyjemnością odpowiemy na nie na czacie, drogą emailową lub telefonicznie. Sądzimy, że nie istnieje jedna najlepsza organizacja zajmująca się nauką języka, lecz wiemy, iż ci, którzy autentycznie dążą do doskonałości mają większe szanse być dobrymi w tym, co robią. Mamy nadzieję, że uda Ci się to odczuć w kontakcie z nami, ponieważ dostarczanie rzetelnego, i dzięki takiemu podejściu również bardzo dobrego, produktu jest celem całego naszego zespołu, jak również poszczególnych jego członków.

Przedstawione tutaj pytania i odpowiedzi zostały opracowane nie przez jedną osobę, ale grupę osób (przeważnie ze Sparka, lecz nie tylko), co odzwierciedla nasze staranie, aby dostarczyć Ci możliwie największy zakres informacji.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/zrobiłaś, proponujemy, żebyś najpierw przeczytał/a podstawowe informacje zamieszczone na stronie Sparka, ponieważ nasz dział FAQ zakłada określone rozumienie oferowanych przez nas kursów i usług.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: