fbpx
Połącz hiszpański ze sportem

Nasz specjalny program sportowy pozwoli Ci połączyć naukę hiszpańskiego z całym wachlarzem sportów, a nawet spróbować czegoś nowego! Oferujemy dwie opcje: zajęcia sportowe – są to zajęcia, które odbywają się jako konkretny sport na dany dzień; oraz codzienne lekcje sportu, które mogą trwać tydzień lub kilka tygodni.

Wszystkie zajęcia sportowe przez nas oferowane są prowadzone przez różne firmy w El Puerto de Santa Maria lub jego okolicy, więc nie traci się czasu na dojazdy. Wszystkie zajęcia i lekcje sportu prowadzone są w języku hiszpańskim. To wszystko da Ci natychmiastową sposobność, aby wprawiać się w hiszpańskim, podłapać więcej słówek oraz maksymalnie wykorzystać fantastyczną pogodę w El Puerto de Santa Maria przez bycie na zewnątrz, bycie aktywnym i jednoczesną naukę!

Zajęcia sportowe

W ciągu tygodnia oferujemy do wyboru różnorodne zajęcia sportowe, które będą prowadzone popołudniami w różne dni. Wszystkie sporty to oddzielne zajęcia na dany dzień, które możesz wykonywać pojedynczo w kolejne dni. Przykładowo, możesz zapisać się na jazdę konną we wtorek, Supercool w czwartek i padel w kolejny poniedziałek. Jak widzisz, ten program pozwala na dużą dowolność i w ten sposób możesz zapisać się na pojedyncze zajęcia zamiast programu, który trwa przez cały tydzień.

Sporty, które oferujemy to:

Kitesurfing na plaży

* Supercool: 4 godziny sportów wodnych (godz. 16-20), na które składają się: kajaki, windsurfing, paddle-surfing oraz pływanie katamaranem (rodzaj żeglowania); * Jazda Konna: wieczorna konna wycieczka wzdłuż plaży (trwa 45-60 minut); * Padel: to bardzo popularny sport w Hiszpanii i najlepiej opisać go jako połączenie tenisa ze squashem, ponieważ w tej grze można odbijać piłkę od ścian. To bardzo towarzyski sport, w który zawsze gra się parami. Ten sport jest częścią naszego programu wydarzeń towarzyskich i kulturalnych i nie trzeba się na niego zapisywać z wyprzedzeniem.

Lekcje sportu

W ramach naszych lekcji sportu możesz zapisać się na lekcje golfa lub tenisa, w grupach lub indywidualnie. Lekcje odbywają się codziennie i można zapisać się na tygodniowy kurs.

Tenis

* Tenis: lekcje tenisa mogą być udzielane jeden-na-jeden lub w grupie, w zależności od liczby chętnych i preferencji. *Golf: jak w przypadku tenisa, lekcje golfa można brać indywidualnie lub w grupie, w zależności od preferencji oraz dostępności.

Darmowy program towarzyski

Szczególną częścią wszystkich naszych kursów hiszpańskiego jest darmowy program wydarzeń towarzyskich i kulturalnych, organizowanych codziennie przez naszego koordynatora; znajdziesz tam zajęcia kulturalne, jak również program towarzyski na minimum 5 dni w tygodniu. Oprócz tego, Spark oferuje sporo innych dodatków, takich jak nasza unikalna sparkowa książeczka uczestnika, nasza karta Sparka oraz wiele innych interesujących bonusów od Sparka!

Kluczowe informacje

Prosimy zauważyć, iż ze względu na warunki pogodowe niektóre propozycje dostępne są jedynie od kwietnia do października.

Zajęcia hiszpańskiego Program taki sam, jak w przypadku kursu Ogólny Hiszpański*
Supercool 4 godziny, 1 dzień. Obejmuje pływanie katamaranem (rodzaj żeglowania), windsurfing, paddle-surfing i kajaki. Zajęcia prowadzone przez instruktora. Doświadczenie nie jest konieczne.
Jazda konna Wieczorna przejażdżka po jednej z plaż Puerto. Prowadzona przez instruktora i uprzednie doświadczenie w jeździe konnej nie jest wymagane.
Padel Stanowi część programu wydarzeń kulturalnych, nie trzeba się wcześniej zapisywać. Doświadczenie nie jest konieczne.
Lekcje golfa Indywidualne bądź grupowe lekcje w zależności od liczby chętnych.
Tenis Indywidualne bądź grupowe lekcje w zależności od liczby chętnych.
Ceny Prosimy o przejście do strony z cennikiem.

*Podczas tego kursu z rana uczęszczasz na te same zajęcia, co w Ogólnym Hiszpańskim, a zajęcia sportowe odbywają się po przerwie na lunch.

Powróć do przeglądu kursów hiszpańskiego, poczytaj więcej o programie Sparka lub wyślij zapytanie do Asystenta Sparka przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Podoba Ci się, co tu czytasz i nabrałeś ochoty, aby poprawić swoją znajomość hiszpańskiego? Cóż, to najlepszy moment, aby się zapisać

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: