fbpx

Spark‘ta sadece Castellano ya ispanyadaki ispanyolca okumakla, olmadığına inaniyoruz  bunun yerine önemli olan bizim inançlarımız öğrencilerimizin kendilerini ispanyolcada ifade etmelerini istiyoruz ister Arjantin İspanyolca, Meksikan ya da üniversal ispanyolcası olsun. Oysa enternasyonalistler gibi olmak, İspanyanın ispanyolca öğrenmek için yararlarını ve mükemmel bir yer olduğunu sunmadığımız sanmayınız. Bunu niye yapıyoruz? cünkü biz İspanyayı seviyoruz ve başkalarına buraya gelme, yaşama tecrübeyi, dili ve İspanyol yaşamınıve tutkusunu ve kültürünü vermek istiyoruz.

Learn Spanish in SpainSpanish Language SchoolSpanish Course in Cadiz

İspanyanın iklimi yeterince kendisini ifade ediyor ve İspanyanın en güzel havva dürümlarını Andalusya’da, İspanyanın güneyinde, El Puerto de Santa Maria‘da bulabilirsiniz. İspanyanın 3000km sahil boyu ve plajları kendilerini ifade ediyor ve okumağıyı ve ispanyolca öğrenmeği plajlar ile birleştirmek istiyorsaniz İspanyolca ve özellikle Andalusya sizin için ideal bir seçim. Tarihi konuları ve mukemmel şehirleri severseniz, ispanyolca öğrenmeği müthiş şehirlerde Seville (El Puerto’dan bir saatlik uzunlukta), Salamanca ve Toledo’da ve ziyaretcilerine müthiş teklifler etmekte bulunan (Gaudi’s Delights) Barcelona’yı  duşunuyorsanız sizin için en uygun seçimi  İspanyadır. Avrupa’da en tarihi şehir olan Cadiz, dar ve 1 km uzunlukta olan bir yarımadada yer alıyor, Ve bu da bir zevktirve El Puerto de Santa Maria‘nın tam karşısı ve 20 dakıkalık vapur gezisi ile bir günün en zevkli gezisi olacaktır. Spark’ın sevdiği şehir El Puerto de Santa Maria İspanyol-Amerikan servetinden ‘ticaret’ , gothik katedral, ortaçağ kilesi ve sayılamaz kadar Bodegas (şarap mahzanesi) ‘cien palacios’un'(100 saray) hakkında duruyorlar. Bodegas, Jerez ve Sanlucar ve Osborn black boğa heykeli ile şarapın yurdu sayılıyor ve bu heykeli İSpanyanın her yerinde görebilirsiniz.

Bizim düşüncülerimize göre ispanyanın değişik olduğu neden buranın İspanyolca öğrenmek için mükemmel bir yer ve çok çanlı ve zengin bir kültüre sahip olduklarından oluyor. “İspanyol’lar gibi parti eden yoktur”, Biz garantiliyoruz ki bu sözleri guiris (İspanyada yaşayan yabancılar) tarafından kesın duyacaksınızdır. “Parti” sadece gece hayatını kasdetmiyor, daha önemli bir nedeni vardir. Ata sözü şöyledir, 2 tane ingilizi bir araya getirirsen bir sıraya neden olur ama 2 tane ispanyollarini bir araya koyarsan bir partiye neden olur, bu sosyal etkileşim ve çok doğrudur. Bir İsapnyol arkadaş ile kahve içmek için buluşmanız ilişkiye dönebilir, dini bir kutlama çabucak ispanyollar ile bir partiye ve yemeğe çıkmaya dönüşebilir, bunu kendiniz mutlaka yaşamanız gerek. Belki ispanyanın en enerjili bölümü ve sizi sevimli gezegeniniz ve Rough Guıde books bunu destekler, Andalusya. Andaluslular sakın yaşamı (tembel olmıyan), enerji dolu ve açık oldukları için bilinirler.  El Puerto de Santa Maria‘da kalan kişilere ‘Portuenses’ diyorlar ve bunlar bize göre Andalusyanın en iyi özelliğe göre en uygun olan örnektir. Bu insanlar en enerji dolu insanlarıdır ve El Puerto’nın çok sevimli olan da bir sahil hedefi vardır bundan dolayı yerli turıstlerin burayi ziyaret etmelerine neden oluyor.

İspanyolca kültürün hakkında daha çok bilgi istiyrmusunuz? Bizim Andalusian ya da El Puerto de Santa Maria hakkındaki bilgiye niye bakmiyorsunuz? Sorunuz var mı  konum ile ilgili? Bize bir request an answer ya da online Spark Asistan‘ımız ile bizimle irtibata geçebilirsiniz. İspanyolca öğrenmek istiyor musunuz? İspanyolca kurslarımızı ziyaret ediniz.

Spark Newsletter’e yazılın ve bizim en güncel olan bilgileri, videolarımızı ve zevkli bilgilerimizi alın!

Spanish Course Newsletter Sign Up

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: