fbpx

Lisan Tahtili İspanyolca öğrenmek için en uygun yöntemi

Learn Spanish in Spain

Herşeyden ayrılmak ama genede o önemli amaç duyguya ulaşmak ıstıyor musunuz? O zaman Spark ile müthiş bir lisan tahtilini harika olan Andalusya, Cadiz ilinde bulunan El Puerto de Santa Maria adı olan sahil köyünde niye geçirmiyorsunuz (El Puerto de Santa Maria videolarımız izleyin)?

Spark’ ta değişik İspanyolca kurslarımızdan seçme imkanınız var ve bizim eylem dolu sosyal ve kültürel programımız size ispanyol kültürüne maruz kalmanıza neden oluyor ve bu yüzden sadece ispanyolca öğrenmek zorunda kalmazsınız. Spark’ın ispanyolcayı öğrenmek için taze bir yaklaşımı var bu da sıkıcı olmayacağına neden oluyor ve bizim işçilerimizin ilk günden ihtibaren öğrencilerimiz ile kişisel ilgilenmesi öğrencilerimizi özel hissetmelerine neden oluyor. Sparkville, bize ait olan kültürel resıdansımızda diğer öğrencilerimizle beraber kültürel yaşamınızı paylaşabilirsiniz ve bu sizin sosyal programınızın dolu olmasına neden oluyor. Tabiki El Puerto’nında  5 yerli plajları, yiyecekleri ve canlı gece hayat aktiviteleri var bu da her yaş grubuna göredir. Burda müthiş bir lisan tahtilini geçireceğinizi garantiliyoruz!

İspanyolca ile Feria: Bu program ile ispanyolcayı El Puerto’ da Feria olan zamanda ispanyolcanızı öğrenebilirsiniz. El Puerto köyünde parti çevremi ile çok harika 2 hafta olacaktır. Bu seçenek ile sizlere 2 Sevillanas dersini bedava ediyoruz böylece sizde yerli gibi dans edebilirsiniz ama bu hepsi değil sizleri geleneksel bir Flamenco dükkanına götureceğiz ve burda Andalusyanın modasını tarabilirsiniz ve kendinizi müthiş bir hayata hazırlıya bilirsiniz.

Learn Spanish in El Puerto de Santa Maria

Spanish Course in Cadizİspanyolca ve Spor: El Puerto de Santa Marıa’ de Yelken dünya şampiyonluğu 2002 yer almıştı ve Jerez’ın yakınında 2001’de at yarışı yer almıştı, bu da El Pueto’da yer alan kurslarımızı ispanyolca ile spor aktivitelerini çok rahat bir şekilde birleştirebilirsiniz. İspanyolca lisan tahtil paketimiz ile sizlere 3 haftalık ders ve residansımızdaki yeri teklif ediyoruz ve bir gün su sporu ve bir akşamda at binicilik faaliyetide dahil.

Learn Spanish in El Puerto de Santa Maria

Toplam İspanyolca Lisan Tahtili: Bizim toplam ispanyolca lisan tahtilimiz sizin ispanyolcanız için en esas bir deneyim olacaktir, bu kursumuz 2 haftalık ispanyolca dersimizi Toplam İspanyolca Lisan Tahtilimiz ile birleştiriyor ve bu kursumuzda sadece ispanyolca konuşmanın kuralı uygulanmakta bulunuyor. Hafta sonunuzuda Sierra de Grazalema’ da geçireceksiniz bu şekilde İspanyanın diğer tarafınıda görmüş olacaksınız, bu aktivite Toplam İspanyolca Lisan Tahtiline ekleniyor.

Learn Spanish in El Puerto de Santa Maria

Spanish Course in Cadiz

Curso y Comida:Yenicilikçi bir haftalık lisan tahtili. İspanyol yemeklerini nasil hazırlamasını öğrenin ve bunu ispanyolca ile birleştirin. Bir haftalık programımızda 5 günlük Genel ispanyolca, 5 kültürel aktiviteler, bir yemek pişirme kursu ve ispanyolca öğretmeniniz ile 2 öğün hepsi dahil böylece sizlere ispanyol yemek pişirmesini, kelime hazinenizi ve öğretmeniniz ile baş başa ispanyolcanızı geliştirirsiniz. Daha ne istiyebilirsiniz? Daha okuyun….

İspanyolca Lisan Tahtili: Özel paketlerimiz gibi bizim ispanyolca lisan tahtil paketimizi 2 haftalığına yılın her zamanında ala bilirsiniz. Bu herşey dahil olan paketimizde 2 haftalık Genel Ispanyolca, 2 haftalık Sparkville’de kalacak yer paylaşımlı oda’da (upgrade mümkün), kayıt ücreti, transferler ve bizim enerji dolu küultürel aktivitelerimizde dahil. Size 2 normal derslerimizi tasarruf ediyor ve yılın her zamanında gelebilirsiniz, olduğu halde ne zaman gelmek istediğinizi bilmiyorsanız bizim  local event listemize baka bilirsiniz herhangi bir fikir almak için.

Yakında:

Spark Spanish Fas’a Gezi: İspanyolca kursumuzu müthiş bir olan haftasonunu görkemli Fas ile birleştiriyor. Cuma gününde ispanyol kurslarımızdan sonra Spark minibüs ve Spark’ta çalışan bir sevimli işçi ile Spark’tan ayrılacaksınız ve Cuma vapur ile Algeciras’tan Tangier’e Kuzey afrika’da unutulmayan bir haftasonunu geçireceksiniz. Bir günlük müthiş mavi köy Chefcheouen’e olan seyahatımızda dahil.

Grup olarak gelmek istiyormusunuz, bizim grup seçeneklerimizi göze alın:

İspanyolca ve Bisikletçilik: Kendimize 73km harika Via Verde de la Sierra de Cádiz’de bisiklet sürme meydanını ayarlıyalım. Via Verde Cádiz’in dağ silesinin ortasından giden müthiş bir yol, bu yolda başta demir yolu olarak yerleştirilmişti, 25 tane tünel ile, ama İspanyanın iç savaşından dolayı bunu tamamlayamadılar. 10 sene önce bunu turistlik yoluna donüşturduler ve İspanyol kırsal bölgeyi görmek için bu çok güzel ve harika bir tecrübe. Puerto Serrano’dan başlayıp 32,5km Olvera’ya gideceksiniz ve burda akşam kalıp harika bir yemeğe katılacaksınız bundan sonra Pazar gününde kolay yolundan gidip 32,5km geri gideceğiniz.

Spanish and Music: Money Week bağımsız müzik festivalı, festival aralarında en büyüğü ve festivalda bulunan artistler sizlerle beraber geceye kadar parti edecektir. El Puerto bomba gibi ve bizim sunduğumuz paketimizde. 2 konser bileti, sizlerle beraber giden ispanyolca öğretmenimiz,  Cumartesi günü Spark müzik etkini ve Sparkville residansımızda yer alabimeniz, bunların hepsi dahil.

İspanyolca ve Jerez Moto GP: El Puerto’ya ispanyolca öğrenmek için ve Jerez Moto GP ortamına mutlaka gelin.

İspanyolca ve Paragliding: İspanyolca dersinize biraz baharat katın ve dunyayı kuşun zevk aldığı gözü gibi bizim paragliding etkine katılın. Paragliding usta ile ekip yarattık Sierra de Cádiz’de siz unutulmaz bir zaman geçireceksiniz!

İspanyolca ve Dans: Dans gruplar için biz dans tesislerimizi ve profesyonel öğretmenlerimizi sunuyoruz, bunlarda sizin grup ihtiyaçlarınıza göre ayarlanılmıştır!

İspanyolca ve Karnaval: Ispanyolcayı öğrenin ve aynı zamanda ispanyol parti yaşam tarzını gözetliğiniz!

İspanyolca ve Yürüyüş: Bu kadar çok mükemmel yollarda, ispanyolcanızı müthiş çevre ile geliştirin!

İspanyolca ve Pişirme: Yemek hazırlamayı seviyor musunuz? İspanyolca öğrenmek istiyor musunuz? İspanyol yemek pişirme dersi ile genel ispanyolca kursumuzu birleştirin ve ağzınızın tadını alın!

İspanyolca ve kayakcılık: Mükemmel bir tahtili 2012’nin kışında ve 2013’ün başında Sierra Nevada’da geçirin ve aynı zamanda El Puerto de Santa Maria’da ispanyolca öğrenin!

Spanish Course in Cadiz

Spanish Language SchoolLearn Spanish in SpainSpanish in Spain

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: