fbpx

İspanyolca içerisinde Spark

Spanish Courses in Spain

Okul bilgileri:

Spark Spanish Cadiz’de, İspanya’nın güneyindeki El Puerto de Santa Maria da bulunan yeni bir dil okuludur. Öğrencilerimize öğretmek bizim en büyük tutkumuzdur ve bu her Spark öğrencisinin fark ettiği ve hissettiği bir gerçektir.  Bütün öğrencilerimizin her zaman hatırlayacağı bir deneyim yaşamalarını sağlamak için her türlü çabayı ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz.

Okul tesis bilgileri:

Sparkville okulumuz 7 adet modern, tam donanımlı sınıfı, 7/24 wifi, sosyal alanı ile sosyal aktivite merkezlerinin olduğu El Puerto de Santa Maria’nın merkezinde bulunmaktadır. El Puerto 5 tane muhteşem plajı olan, efsaneyemekleri ve çok hareketli gece hayatı ile orta büyüklükte bir kasabadır. Burası (yerli turizmin en favori mekanlarından biri olan) otantik bir İspanyol kasabasıdır, bu sayede öğrenciler kasaba sakinleriyle İspanyolca pratik yapabilirler. Burda Malaga ve Seville’deki gibi İngilizce yaygın olmadığından sizi İngilizce cevaplamazlar.

Kursu bilgileri ve fiyatlar

Bütün İspanyolca kurslarımızın belirgin özelliği sınıfların aktif ve kendine güven duygunuzu geliştirmeye teşvik edici olmasıdır. Sınıflarımızda bize özel “bursting bubbles” metodu kullanılmaktadır, bu metot öğrencileri yeni öğrenme yolları aramaya ve İspanyolca pratik yapma fırsatlarını çekinmeden yakalamalarını sağlamak için tasarlanmıştır.
Sınıflarımızda profesyonel, özel ve deneyimli, ve yaratıcı öğretmenler çalışmaktadır. hiç bilmeyenler (A1) seviyesinden ileri (C2) seviyesine 6 farklı seviyede sınıflarımız bulunmaktadır. Spark en mükemmel kalite ve fiyatlı hizmeti size sunmaktadır. Ek olarak pekçok cazip fırsat ve indirim seçeneğimiz bulunmaktadır.

Sertifikalar & sınav hazırlıkları

İspanyolca DELE hazırlık kursumuz İspanyolcanızı hızlı bir şekilde ilerletirken sizi tek resmi İspanyolca dil sınavı olan DELE’ye hazırlayacak.

Öğrenci uyrukları, ortalama yaş & sınıf başına düşen ortalama öğrenci sayısı:

Spark’ın dünyanın her yerinden öğrencileri vardır. Ortalama yaş 19-30 rasındadır, ancak kurslarımız tüm yaşlardan öğrenciler için uygundur. Sınıflarımızdaki maksimum öğrenci sayısı 8’dir, bu sayı dil okulları arasında en düşüklerden biridir.

Etkinlikler

Pek çok eğlenceli aktivite seçeneği sunuyoruz: tenis ve rüzgar sörfü bunlardan bazıları. Spark Spanish’de herkes için bişeyler var.

Konaklama detayları

Sparkville, okulun üst katlarında bulunmaktadır, bunun anlamı derse gitmek için otobüse binmek veya yürümek zorunda değilsiniz. Rezidans ev şeklindedir, öğrencilerin kendi odaları vardır, ve iki mutfak, görsel-işitsel oda, akşam yemeği alanı ve binanın en üst katında güneşlenmek ve BBQ için mükemmel bir terası vardır. Buna ek olarak evde kalma seçeneği ve aparmanda ev arkadaşı veya daire imkanları da sunuyoruz veya dilerseniz otel ayarlaması da yapıyoruz.

Özürlü öğrenceler için tesisler

Sparkville Okul/rezidansı engelliler için tamamen uygundur.

Spanish Info Request Book Spanish Course Calculate Course Price

_______________________________

Üzgünüz ama bağlantıların çoğu İngilizce’dir. Onları okurken bazı zorluklar bulursanız Yine, her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: