fbpx

Study Spanish in SpainSpark Spanish ile İspanyada İspanyolca öğreniniz

Değişik ispanyol programlarımızın bilgilerini almak istiyorsanız başlık botonuna tıklayınız!

Genel İspanyolcaGeneral Spanish Course in Spain

Spark Spanish ile Cadiz´in muhteşem bölümünde ispanyolca oğreniniz ve aynı zamanda burda kaldığnız sürece tadını çıkartın. Oğrenmeyi boş vakit ile Costa de la luz adıyla yerli plajlarımız, müthiş tapas barlarımız ve bizim tarafından organize edilen kültürel aktivitelerimizle birleştiriniz. Uzun süre kalan kişiler için 30 saat ispanlyolca €122´den başlamaktadır!

Learn Spanish in El Puerto de Santa MariaSpanish Course in El Puerto de Santa MariaSpanish Course in Cadiz

Yoğun / DELE İspanyol Kursu

Intensive DELE Spanish CourseYoğun İspanyol kursumuz ekstra günlük kurslara neden oluyor. Bu şekilde ispanyolcanızı daha hızlı bir şekilde geliştirmiş olursunuz, aynı zamandada, bu kurs sizi devlet sınavlara katılmak için hazırlıyor, böylece lisan seviyenizi tanıta bilirsiniz. Uzun süre kalan kişiler için 40 saat ispanlyolca €175´den başlamaktadır!

Learn Spanish in El Puerto de Santa Maria

 

 

Çocuklar İçin İspanyolca kursu

İspanyolca okul sınıf pragramını El Puerto de Santa Maria’da ve Yaz kamplarımızı değişik mekanlarda veriyoruz. Bu programımızı okul sınıfların ihtiyaçlarına göre ayarlıyabiliriz ve çocuklara sadece ispanyolca öğretmek için değil, çocukların kendilerine değerli kültürel bilgi almalarının müthiş bir şansını sunuyoruz ve tabiki eğlenceli bir vakıt geçirecektirler! Yaz kamplarımız 6-18 yaşında olan çocuklara geçerlidir. Kapalı sınıflarda çocuklara geçerlidir.

Yerliler İçin İsapnyolca Kursu

Çarşamba gününde yer alan sohbet dersimiz bizim bir popüler seçeneyimizdir. Bu dersler 1,5 saatlik sözlü dersidir ve bu El Puerto de Santa Maria’da yaşayanlara ya yakınında yaşayanlara ispanyolcalarını hızlı bir şekilde geliştirmeye meraklı olanlara ve gramerıde doğru bir şekilde öğrenmek isteyenlere ideal bir kurs. Biz sohbet konularımızı öğrencilermizin konuşkan olması için, seviyelerine rağmen canlı ve yeni tutuyoruz. Bunların hepsi sadece ayda €46’ya.

Learn Spanish in El Puerto de Santa MariaSpanish Course in Cadiz

Çevrimiçi İspanyol KursuOnline Spanish Course

Çevrimiçi ispanyol kurslarımızla skype ile bire bir ders alabilme imkanınız vardır ve bu kurs genel ispanyolca ve ticaret ilgili ispanyolca dersi öğretmektedir. Tabi ki bizim web seminerlerimizede üye ola bilirsiniz böylece bizim çevrimiçi derslerimize katılma imkanınız olur. Ve bedava ispanyol ders videolarımızı bizim profesyonel, tecrübeli ve adanmış oğretmenlerimizden ala bilirsiniz, Buradaki örneğe tıklayınız!

Au pair için ispanyol kurslarimiz

Au pair olmak isterseniz El Puerto de Santa Maria´da size bir aile bulmakla yardımcı olabiliriz ve sizin boş ve iş vaktinize göre uygun olan ispanyol kurslarımızı alabilirsiniz.

Bizimle irtibata geçmekle tereddüt etmeyiniz. Eğer diğer ispanyol kurslarımıza katılmak isterseniz mesela bizim Ispanyol Guitar ya şarap ve şeri deneme kurslarimiza. Bunlara Ispanyol bilgi formumuzu doldurarak katılabilirsiniz.

Diğer Programlarımız:

Ispanyolca ve Spor kursu

Ispanyolca yaşamınızı bizim açık havva spor programlarımızla birleştiriniz. Böylece bizim harika tesislerimizi ve müthiş ispanyol havva durumlarından tammamen zevk almakta bulunursunuz. Sizlere su içi spor paketlerimizi ve ispanyol programlarımızı golf, ata binme aktivitesi ve tenis ile teklif etmekte bulunuyoruz.

İspanyolca ve Dans KursuSpanish and Dance Course

Rumba ya da flamenco dansını öğrenmek istermisiniz? Ispanyol kursunuzu bizim özel dans paketimizle birleştiriniz! Bu seçenekle Andalusun ¨Sevillanas¨ yerli dansını öğrenmiş ve aynı zamanda Ispanyolcanızı geliştirmiş olursunuz.

 

Ispanyol Toplam programi

Bu özel programımızda Isponlyolcanızı dahada iyi geliştirebilirsiniz. Ispanyol dersler ve Ispanyol çevre içinde irtibat imkanın sadece Ispanyolca olan bir yerde en iyi ve doğru bir şekilde Ispanyolcanizi geliştirirsiniz. En iyi şekilde öğren, düşün ve Ispanyolcani parlat! Harika bir haftasonu, €75´den itibaren sizin olacaktır.

İspanyolca ve TEFL CourseSpanish and TEFL Course

Ispanyolca öğrenin ve aynı zamandada yurt dışında ingilizce öğret! Bu kursu Genel Ispanyol kurslarimiz ile birleştirebilinir ya da sadece TEFL kursumuzun tanıtımına katila bilirsiniz.

 

İspanyolca ve Ünıversite KursuSpanish and University Course

Erasmus öğrenciler için mükemmel bir ek. Üniversite kursu sizi üniversitede Ispanyol yaşamına dürtücülerle hazırlıyor. Bu kursu bedava genel ispanyol kursunuza ekliyebilirsiniz!

 

Okul Sınıflar için İspanyolcaSpanish Course for Schools

Okul sınıfları için oluşturduğumuz ispanyol programımızın içerisinde kültürel program ve haftasonu gezinti ile oluşturulmuştur. Öğrencilerimiz özel yerli ailemizler ile kalmaktadır

 

İspanyol Yaz KampıSpanish Summer Camp

Özel yaz kampımızda çocuklar ve gençler Ispanyolca öğrenebilirler ve kamplarda kaldık sürece bizim değişik harika programlarımzdan mesela spor, akşam eğlenceler ve haftasonu gezintilerden zevk alırlar. Ispanyol öğretmenler ve gözlemcilerimiz ile Ispanyolcalarını müthiş bir şekilde geliştirebilirler!
Spanish Language SchoolSpanish Course in CadizSpanish in Spain

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: