fbpx
Boş Zamanınızı Ispanyolca ile Birleştirin

Spark Spanish´ta Genel İspanyol Kursu

İspanyada ispanyolcayı Genel İspanyolca kursumuz ile öğrenin. Böylece ispanyolcanın değişik bölgelerini, okumayı, konuşmayı, dinlemeyi, grameri ve kelime hazinesini, Ispanyol lisan ve iletişim yeteneğinizi hızla geliştirirsiniz.

Hareketli Dersler

Ispanyolcayi pasif öğrenmek bu derslerde bir seçenek değildir, derslere katılmanız ve engellerinizi aşmanız bu derste temel yön olarak geçiyor. Bir dili sadece gramer kurallara ve sozcuklere konsantre olmak ile bitmiyor. Biz öğrenmek isteyenlere yeterince imkân vermek istiyoruz ve aktivitelere katılma şansı bu şekilde ispanyolcanızı daha uygun bir şekilde geliştirebilir. Her gün 1 saatlik sohbetler, konuşma aktiviteler ve düzenlenen tartışmalar var. Bu özel şans El puerto de Santa Maria´da öğrenirken sizin Ispanyolcanızı dahada iyi geliştiriyor ve bu şekilde kendinize güveninizde yükseliyor.

Bedava Sosyal ve Kültürel Programı

Bizim taraftan sosyal etkinlik kordinatörümüzden organize edilen haftalık sosyal ve kültürel programımız Ispanyol kurslarımızın, kültürel aktivite ve en azından haftada 5 günlük sosyal programımızın özel bir bölümü. Bu hepsi değil, Spark tarafından size büyük bir seçeneklerden sizlere ekstralarımızı teklif etmekte bulunuyoruz, bizim özel Ispanyol öğrenme kitapcık, bizim Spark kartımız ve daha enteresan Spark ekstralar.

Önemli Yönler
Dersler 20 Ders + 4 günlük haftada en azından 10 saatlik sosyal ve kültürel programı
Ders programı Sabah 2 saatlik ders, Öğlen 2 saatlik ders ve 15 dakikalık ara
Sınıfta öğrenciler
En fazla 9
Seviyeler Yeni başlayanlardan (A1) ustalığa kadar (C2)
Başlangıç tarihler
Her pazartesi günü*
Minimum yaş grubu
16
Ekstralar Bedava sosyal ve kültürel programı, Kitapların hepsi dahil, Spark öğrenme kitapcık ve daha interesan Spark ekstralar!
Fiyatlar haftalık €122´den, uzun süre kalan öğrenciler için! Fiyatlarımızın hakkinda bilgiye ihtiyacınız varsa fiyatlar sayfamızı ziyaret edeblirsiniz

Learn Spanish in El Puerto de Santa MariaSpanish Course in El Puerto de Santa MariaSpanish Course in Cadiz

* Yeni başlayanların  başlangıç tarihleri için, Buraya tıklayınız.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: