fbpx
Günlük Ekstra  Dersler

Yoğun ve DELE İspanyol kursumuz

İspanyolcanızı daha da hızlı ve ekstra günlük dersler ile geliştirmek istiyor musunuz? O halde bu kurs sizin için en uygun olan seçenek. Biz Spark´ta inanyiroz ki sadece kendininizi o az bişey ekstradan zorlarsaniz geliştirme imkanınız çoğalır, bu yüzden bizim yoğun kursumuzu DELE kursumuz ile birleştiriyoruz. Bu DELE devlet sınavına katılırsanız sizin ispanyolcanızı geliştirmek için ekstradan motivasyon olacaktır.

Resmi İspanyolca Sınav Seçimi

DELE ,Diploma de Español como Lengua Extranjera, demektir, bunun tercümeside “Yabancı dil olarak yeterlilik diploması”. Ispanyolca anadili olmayan kiışiler için sırf bu sertifika  devlet tarafından İspanyolca Eğitim Bakanlığından kabul olmaktadır. Bu sertifikanın uluslararası alanlarda dünyadaki İspanyol üniversitelerinde okumak isteyen kişiler ya da ispanyol çevrede çalışmak isteyenler için büyük bir önemi var. DELE devlet sınavına katılmak kendiniz içinde bir dürtücü olur ve böylece İspanyol kursunuzu bir uluslararası sertifika ile bitirmiş olursununz ve kendinize ait olan hedefe ulaşırsınız. Pratik avantajlardan dolayı öğrencilerimizin çoğu DELE sınavlara katılmakta bulunuyor olsa da, bu sınava İspanyanın dışındada katılabilirsiniz.

Bedava Sosyal  Etkinlik  Programı

Haftada 5 günlük bizim taraftan sosyal etkinlik kordinatörümüzden organize edilen Sosyal ve kültürel programımız ispanyol programımızın özel bedava bır bölümü. Bu hepsi değil, Spark tarafından size büyük bir seçeneklerden sizlere ekstralarımızı teklif etmekte bulunuyoruz, bizim özel Spark öğrenme kitapcık, bizim Spark kartımız ve daha enteresan Spark ekstralar!

Önemlı Yönler
Dersler 30 Ders + 5 günlük haftada en azından 10 saatlik sosyal ve kültürel programı*
Ders programı Günlük 6 ders
Sınıfta Öğrenciler En fazla 8
Seviyeler Yeni başlayanlardan (A1) ustalığa kadar (C2)
Başlangıç Tarihleri Her Pazertesi Günü**
Minimum Yaş Grubu 16
Ekstralar Bedava sosyal ve kültürel programı, Kitapların hepsi dahil, Spark öğrenme kitapcık ve daha interesan Spark ekstralar!
Fiyatlar Haftalık €175´den, uzun süre kalan öğrenciler için! Fiyatlarımızın hakkında bilgiye ihtiyacınız varsa fiyatlar sayfamızı ziyaret edeblirsiniz

Learn Spanish in El Puerto de Santa MariaSpanish Course in El Puerto de Santa MariaSpanish Course in Cadiz

*Bu kurs sabahları genel ispanyol kursu ile aynı zamanda takıp ediliyor ve moladan sonra DELE sınav hazırlıklar ve daha yoğun dersler ile devam ediyor.

**Yeni başlayanların başlangıç tarihleri için, Buraya tıklayınız.

DELE hazırlık kurslarını 6 değişik DELE seviyelerde takip edebilirsiniz ve her sınavda gramer, sözcük, okuma, yazma, konuşma ve dinleme sorular dahildir. Resmi sınav fıyatları Instituto Cervantes tarafından  2011 için aşağıda bulunmaktadır.

A1 / Starter Level € 75

Sınav tarihleri her seviıye için:

20 Mayıs
19 Ağustos
18 Kasım

A2 / Beginner Level € 85
B1 / Pre-intermediate Level € 105
B2 / Intermediate Level € 124
C1 / Advanced Level € 130
C2 / Proficiency Level € 135

DELE sınavların hakkında bilgiye ihtiyaciniz varsa buraya tıklayınız Cervantes websitesi .

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d