fbpx

Sizin isteyinize ve tercihlerinize göre rezidansımızda yer almak için sizlere 3 değişik seçeneğimizi sunuyoruz.

Rezidansımız akademı kompleksin (yenilenmiş hostelin) üst katında bulunmaktadır ve burda kalmanızı tavsiye ediyoruz böylece ispanyolcanızı geliştirebiliyorsunuz, diğer öğrenciler ile kaynaşabiliyorsunuz ve sosyal olarak da gelişebiliyorsunuz ve aynı zamanda bağımsız olabliyorsunuz. 13 tane odalarımız var (1-2 kişi için), yaklaşık hepsi banyolu. Sparkville’ın toplumsal mutfağı ve yemek alanı var ve bu müthiş bir sosyal atmosferine neden oluyor. Sayısız sosyal alanlarımız var mesela plaza de la Americas (küçük bir alan televisyon ile ve camdan yapılmış çatı sizi yağmur ve güneş’ten koruyacaktır) ve büyük bir terasımız var ve bu barbeque, güneşlenmek ve akşam içecekler için ideal bunlarda diğer öğrencilerle iletişim kurmanıza neden oluyor.

Mutfakta Öğrencilerimiz Yemek Pişiriyor

Rezıdansımızda en az 1 ve normal olarak 2 ya da 3 burda yaşiyan ve size her sorun ile yardımcı ola bilen sosyal etkinlik koordanatörümüz var. Sosyal etkinlik koordantörümüz sosyal etkinleri organize ediyor ve tabiki küçük gezileri, tapas, salsa akşamları ya da genel sosyal birleşimleride organize ediyorlar. Sosyal koordinatörümüz öğrencilerimizi ispanyolca konuşmak için teşvik etmek ile sorumlu ve bu şekilde öğrencilerimiz ispanyolcalarını gelişttirebiliyorlar.

Barbeque ve Güneşlenmek için Terasımız

Rezıdansımız El Puerto merkezinin dışında ve değişik tavırlara yakın mesela, dükkanlar, bankalar, plajlar ve boğa güreş arenasına ve El Puerto’nın tarihi merkezine

Learn Spanish in SpainSpanish Course in Cadiz

Homestay

Bu program için sizlere bir host familiy bulacağız ve burda ispanyol kursunuzu akip ettiğiniz müddet burda kalacaksınız. Bu demek ki, kendi odanız olacak ama genelllikle banyo tesislerini paylaşma zorunda kalacaksınız. Bu lisan yeteneğinizi daha da geliştirecektir ve bu sizin gelişmenize garanti oluyor  cünkü bu aileler İngilizce konuşamıyorlar ve konuşabilirlerse bile bunlara sadece isapnyolca konuşmalarını bildiriliyor.

Apartman

Bir apartmanda kalmak istiyorsanız, arkadaş ile, biz apartman bulmak ile sizlere yardımcı olabiliriz. Sizin ihtiyacınıza göre ve istediklerinize göre sizler için bir yer buluyoruz, merkezdeki studyodan küçük bir kıralık eve kadar.

Fiyat hakkında sorularınız varsa ya da değişik konaklama seçeneklerimizle ilgili bilgi almak istiyorsaniz fiyatlar sayfamızı zıyaret ediniz.Spanish Course in El Puerto de Santa Maria

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: