fbpx

Kursy Jezyka Hiszpanskiego-Spark

Spanish Courses in Spain

Opis szkoły

Spark Spanish jest nową szkołą językową w Cadiz, El Puerto de Santa Maria, na południu Hiszpanii. Nauczanie jest naszą pasją, którą każdy student a Spark zauważy od razu. Szczerze troszczymy się o to, zapewnić każdemu studentowi niezapomniane wrażenia. Dowiedz się więcej kim jesteśmy i w co wierzymy na naszej stronie.

Opis wyposażenia szkoły

Szkoła Sparkville ulokowana w samym centrum El Puerto de Santa Maria posiada 7 nowoczesnych w pełni wyposażonych klas. Miejsca ogólnodostępne, miejsca do odpoczynku, 24/7 wiFi. El Puerto jest średniej wielkości mistem z 5 plażami , wspaniałym jedzeniem i bardzo aktywnym życiem nocnym! Jest to autentyczne hiszpańskie miasto (ulubione przez turystów hiszpańskich) a to znaczy, że możesz ćwiczyć swój hiszpański rozmawiając z jego mieszkańcami, którzy nie będą odpowiadać ci po angielsku, tak jak to ma miejsce w Maladze czy Sewilli.

Opis oraz ceny kursow

Wszystkie kursy języka hiszpańskiego charakteryzują się aktywnym zaangażowaniem klasy które pozwala na zdobycie pewności siebie podczas komunikowania się. Specjalną cechą tych zajęć jest metoda “bursting bubbles”, która została specjalnie stworzona dla uczniów, którzy szukają nowych sposobów uczenia się oraz powoduje przezwyciężenie wstydu poprzez stworzenie możliwości komunikowania się po hiszpańsku.

Zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów, nauczycieli doświadczonych i kreatywnych. Prowadzimy kursy na 6 różnych poziomach zaawansowania, od zupełnie początkujących (A1) do profesjonalnego (C2). Spark oferuje wspaniałą kombinację ceny i jakości. W naszej ofercie znajdują się również oferty specjalne oraz zniżki.

Wycieczki Szkolne do Hiszpanii

We run great school tours to Spain which each tour bespoke, adapted to the specific needs of each Polish school.

Przygotowanie do egazminów oraz certyfikatów

Przygotowanie do egzaminu z hiszpańskiego DELE pozwoli ci na szybsze i bardziej efektywne przygotowanie się do oficjalnego egzaminu z języka hiszpańskiego jako języka obcego.

Narodowść uczniów, średnia wieku uczniów oraz średnia ilość uczniów na klasę.

Spark przyjmuje studentów z całego świata. Przeciętny wiek to 19-30 lat, ale nasze programy dostosowane są do każdego wieku. Maksymalnie w klasie jest 8 uczniów, co jest niska liczbą w porównaniu do innych szkół.

Działania

Oferujemy szeroki wybór zajęć, takich jak: żeglarstwo, jazda konna, golf, taniec, tenis, kite-surfing. W Spark Spanish na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Szczegóły zakwaterowania

Sparkville znajduje się nad szkołą, a to znaczy że nie musisz dojeżdżać autobusem, albo przebyć długi dystans na zajęcia. Ta rezydencja jest prawie domem, nie tylko uczniowie mają swoje pokoje ale również dostęp do dwóch kuchni, pokoju audio-video, patio z miejscem na posiłki, tarasem na dachu, idealnym do opalania się czy urządzenia grilla. W ofercie mamy również pobyty u rodzin, oraz wspólne pokoje i mieszkania, możemy pomóc w znalezieniu hotelu jeśli jest takie życzenie.

Przystosowanie dla uczniów niepełnosprawnych

Zarówno szkoła Sparkville jak i rezydencja są w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych.

Spanish Info Request Book Spanish Course Calculate Course Price

____________________________

Przykro nam, ale Większość linków są w języku angielskim. Niemniej jednak, jeśli okaże się, że zawsze dodać jakieś problemy z czytaniem mogą skontaktować się z nami.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: