fbpx

Kurzy Spanelstiny Spark

Spanish Courses in Spain

Popis školy

Spark Spanish je nova škola v Cadiz, El Puerto de Santa Maria, na jihu Španělska.
Učení je naší vášní a každý náš student to pozná. Velice se snažíme, aby se každý student u nás cítil dobře a jeho pobyt byl skvělým zážitkem.
Zjistěte si více o nás  a co nabízíme na našich stránkách.

Přehled nabídky školy

Naše škola v Sparkville nabízí 7 moderních, plně zařízených učeben, společné místnosti, odpočinkové místnosti, wifi zdarma 24/7 a nachází se v centru El Puerto de Santa Maria.

El Puerto je středně velké město s pěti fantastickými plážemi, skvělým jídlem a velmi aktivním nočním životem!  Je to autentické Španělské město (oblíbené turisty), což znamená, že máte možnost procvičovat Španělštinu s mistními obyvateli, aniž by Vám odpovídali Anglicky jako v Malaze nebo Seville!

Popis kurzu a ceny

Všechny naše kurzy Španělštiny charakterizuje aktivní přístup a výuka, což Vám pomůže získat sebedůvěru. Naší tajnou zbraní je metoda “prasknutí bubliny”, která pomáhá studentům překročit svoje hranice a najít nový způsob, jak se učit a mluvit Španělsky. Naše třídy jsou vedeny zkušenými profesionály s osobním, inovativním přístupem.

Nabízíme 6 různých úrovní, od úplných zařátečníků (A1) až po profesionály (C2). Spark nabízí vynikající poměr kvality a ceny. Dále nabízíme mnoho různých speciálních promo a slev.

 

Příprava na certifikáty a zkoušky

Naše příprava na zkoušku DELE zlepší Vaší Španělštinu mnohem rychleji a naučí Vás mnohem víc, než jen přípravu na zkoušku.

Národnosti studentů, průměrný věk a průměrný počet studentů ve třídě

Spark navštěvují studenti z celého světa. Průměrný věk je 19-30let, ale naše kurzy jsou vhodné pro všechny věkové kategorie.
Maximální počet student ve třídě je 8, což je jedno z nejmenších čísel, co se týče jazykových škol.

Aktivity

Nabízíme mnoho zajímavých a vzrušujících aktivit jako: jízdu na koni, golf, tanec, tenis a kite-surf.  Spark Spanish rozhodně nabízí něco pro každého.

Možnosti ubytování

Sparkville je těsně za školou, což znamená, že není třeba žádné dlouhé cesty autobusem nebo pěšky. Rezidence je jako domov, každý student má vlastní pokoj, ale také přístup do dvou kuchyní, AV pokoj, jídelnu a střešní terasu, perfektní pro slunění nebo Barbeque.
Také nabízíme pobyt v rodinách a spolubydlení v bytech, ale můžeme zajistit i pronájmy nebo hotel.

Vybavení pro handicapované studenty

Škola Sparkville i residence jsou plně přístupné.

Spanish Info Request Book Spanish Course Calculate Course Price

_________________________________

Je nám líto, ale většina odkazů je v angličtině. Nicméně, pokud zjistíte, že vždy přidat nějaké obtíže se čtením nás mohou kontaktovat.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d