fbpx

My w Sparku uważamy, że nauka języka to coś więcej niż chodzenie co rano na lekcje. Nauka języka jest również osobistym doświadczeniem, okazją by poznać innych ludzi, szansą aby zanurzyć się w odmienną kulturę, czasem rozwoju osobistego i wiele więcej. Dlatego właśnie kładziemy spory nacisk na nasz Program Wydarzeń Towarzyskich, gdyż głęboko wierzymy, iż w dużej mierze odpowiada on za to, aby Twoje przeżycia były nie tylko fantastyczne, ale także niezapomniane.

W naszym Programie Wydarzeń Towarzyskich zestawiliśmy przeróżne zajęcia, aby nasi studenci mogli jak najlepiej wykorzystać czas spędzony tutaj. Połączyliśmy atrakcje kulturalne, takie jak degustacja sherry czy wina, pokazy jazdy konnej oraz dni eksploracji El Puerto, z dniami na łonie natury, kiedy możesz odwiedzić piękne plaże lub wybrać się w góry, oraz z wypadami do miast, do Sewilli, Marrakeszu bądź Grenady, i nie tylko.

Nasz Koordynator Wydarzeń Towarzyskich jest szczególną osobą, która ma za zadanie organizować i prowadzić te zajęcia oraz zachęcić Ciebie, żebyś w ich trakcie rozmawiał/a jak najwięcej po hiszpańsku. Program Wydarzeń Towarzyskich jest organizowany dla wszystkich naszych studentów – w jego przygotowanie wkładamy sporo entuzjazmu oraz nie szczędzimy starań, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Poniżej znajduje się przykładowy program kulturalny na tydzień. Zauważ, że program wydarzeń specjalnych zbudowany jest wokół ważniejszych wydarzeń kulturalnych regionu, takich jak Feria (Jarmark) czy Karnawał, aby maksymalnie zwiększyć udział studentów w tych wspaniałych imprezach.

 

Popołudnie Wieczór Panujący język
Niedziela – przyjazd Powitalny drink od Sparka Wszystko dozwolone, gdyż jest to czas na zadomowienie się dla nowych studentów.
Poniedziałek Zajęcia na plaży Wieczór z hiszpańskim Quizem w pubie Hiszpański rządzi
Wtorek Noc filmowa w Sparkville Wszystko ujdzie, ech, przyda Ci się przerwa!
Środa Noc TOTALNIE hiszpańska. Wieczór zabawy i rozrywki. Tylko TYLKO hiszpański, w przeciwnym razie zawiedziesz swój zespół.
Czwartek Wycieczka łodzią do Cadiz Wieczór gry w kręgle (bowlingu). Wszystko dozwolone – damy Ci odsapnąć po wczorajszym dniu!
Piątek Włóczęga po winiarniach (Bodega Crawl) Hiszpański rządzi
Sobota + Poranek: wycieczka do Sewilli Wycieczka do Sewilli Wszystko dozwolone, bo to pora na relaks.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: